Kontakt oss

613 48 910 | post@rrvaldres.no

 

 

Bagn

Valdrestunet Kjøpesenter | Storebruvegen 3 | 2930 Bagn

Åpningstider: mandag til fredag 08:00 - 16:00

 

Hedalen

Valdres Kontorpark | Hedalsvegen 2347 | 3528 Hedalen

Åpningstider: mandag til fredag 09:00 - 15:00

 

Fagernes

Valdres Næringshage | Skrautvålsvegen 77 | 2900 Fagernes

Åpningstider: onsdag og fredag 09:00 - 15:00

  

 

 Alle kontorene har store postkasser til anvendelse utenfor åpningstidene.

Anne Britt Strande
Anne Britt Strande Autorisert regnskapsfører anne@rrvaldres.no Tlf 456 37 357
Arne Leite
Arne Leite Autorisert regnskapsfører Gruppeleder - Landbruk arne@rrvaldres.no Tlf 456 37 838
Asle Ivar Klemmetsrud
Asle Ivar Klemmetsrud Daglig leder Autorisert regnskapsfører | Statsautorisert revisor aik@rrvaldres.no Tlf 909 84 966
Ingvild Vidste Framnes
Ingvild Vidste Framnes Autorisert regnskapsfører ingvild@rrvaldres.no Tlf 911 90 315
Magnhild Huseby Bolstad
Magnhild Huseby Bolstad Autorisert regnskapsfører Gruppeleder - Forretning magnhild@rrvaldres.no Tlf 954 57 045
Odd Arne Klemmetsrud
Odd Arne Klemmetsrud Autorisert regnskapsfører odd.arne@rrvaldres.no Tlf 472 55 165
Turid Auren Klemmetsrud
Turid Auren Klemmetsrud Autorisert regnskapsfører turid@rrvaldres.no Tlf 911 31 893
Bente Brenden
Bente Brenden Lønningsansvarlig Permisjon til april 2020 bente@rrvaldres.no Tlf 456 37 086
Elisabeth Sukke
Elisabeth Sukke Regnskapsmedarbeider elisabeth@rrvaldres.no Tlf 474 83 050
Geir Osvald Storengen
Geir Osvald Storengen Regnskapsmedarbeider geir@rrvaldres.no Tlf 488 86 558
Inger Olea Digene
Inger Olea Digene Regnskapsfører inger@rrvaldres.no Tlf 456 37 796
Silje Langerud Skaro Dokken
Silje Langerud Skaro Dokken Autorisert regnskapsfører Registrert revisor silje@rrvaldres.no Tlf 474 76 642
Solveig Dokkebakke
Solveig Dokkebakke Regnskapsmedarbeider solveig@rrvaldres.no Tlf 919 02 773
Tommy Bjørke
Tommy Bjørke Regnskapsmedarbeider IT ansvarlig tommy@rrvaldres.no Tlf 456 37 951
Mona Andreassen
Mona Andreassen Regnskapsfører mona@rrvaldres.no Tlf 456 37 712
Lena Lønnum Regnskapsmedarbeider lena@rrvaldres.no Tlf 456 37 289
Andreas Hagene Regnskapsmedarebeider andreas@rrvaldres.no Tlf 919 06 328
Mer om dette Vi leverer
  • Regnskap
  • Attestering
  • Rådgivning
  • Fakturering
  • Lønn
Aktuelt fra RRVALDRES